Партизанський рух "Атеш" вербує до своїх лав жителів російського Новокузнецька

Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" закликає вступати до своїх лав мешканців регіонів Росії, зокрема Новокузнецька. Про це повідомив осередок "Атеш" на тимчасово окупованих територіях України та РФ у своєму Телеграм-каналі 2 грудня.

"Атеш" закликає жителів Новокузнецька вступати до наших лав. Нашими активістами з "АТЕШ Гражданская сила" була проведена рекрутингова кампанія нашого руху в місті Новокузнецьк. Жителям міста важливо знати і розуміти, що настав час перестати боятися і почати діяти", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що осередок "Атеш" у РФ закликає росіян не боятися і разом побороти путінський режим.

Раніше повідомлялося, що агенти "Атеш" показали російські кораблі в Карантинній бухті в Севастополі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті