"Паротяги мчать до Перемоги": "Укрзалізниця" проведе незвичний вікенд для любителів активного відпочинку

"Укрзалізниця" проведе паровозний вікенд для любителів активного відпочинку та залізничних фанатів. Про це УЗ овідомляє у Телеграм.

18-20 серпня у місті Гайворон відбудеться культурно-мистецька акція "Паротяги мчать до Перемоги", присвячена збереженню та популяризації історичної спадщини українських залізниць, розвитку легендарної Гайворонської вузькоколійки та туристичного потенціалу краю. 

На гостей заходу очікують: 6 справжніх, діючих паровозів з різних куточків нашої країни; поїздки туристичними поїздами під паровозами; фотосесії з паротягами; парад паровозів.

Також на гостей чекають захопливі екскурсії старовинним містом залізничників, патріотично-мистецькі заходи на підтримку ЗСУ, наметове містечко на березі мальовничого Південного Бугу, прогулянка з дикими конями та багато іншого.

Квитки на ретро-поїзди вже доступні у мобільному застосунку Укрзалізниці, на сайті, в чат-ботах Укралізниці та в касах вокзалів. Середня вартість квитка на ретро-поїзд в обидва напрямки — 230 грн для дорослих і 172 грн для дітей до 14 років.

Для зручного доїзду до Гайворона УЗ призначила  курсування безпересадкових вагонів сполученням Київ - Гайворон та Львів - Гайворон. 

Відправлення з Києва та Львова в добу 17, 18, 19 серпня о 23:00 та 18:45 відповідно, прибуття — 08:48. Відправлення з Гайворона 18, 19, 20 серпня о 21:05, прибуття в Київ — 08:22, у Львів — 11:40. Квитки вже у продажу.

Детальна інформація щодо культурно-мистецької програми, туристичних маршрутів - у чат-боті Гайворонської міської ради.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті