Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом

Парламентська асамблея НАТО в Мадриді визнала росію країною-терористом. Про це 21 листопада у Telegram з посиланням на нардепа Єгора Чернєва повідомляє "Слуга народу".

"Усі 30 країн НАТО підтримали пропозиції нашої делегації. Такий трибунал дозволить засудити не лише безпосередніх виконавців воєнних злочинів, а й найвище керівництво росії. Резолюція буде направлена ​​урядам і парламентам усіх країн-членів НАТО", - повідомив Чернєв.

У резолюції, яку ініціювала Україна, йдеться не лише про визнання росією країною-спонсором тероризму. Також вона передбачає підтримку створення спеціального трибуналу для покарання російських військових злочинців. Тепер цю резолюцію надішлють парламентам країн-членів Альянсу.

Також Чернєв наголосив, що в резолюції закріплено принцип про те, що НАТО підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно.

Варто зазначити, що парламентська асамблея НАТО є консультативним міжпарламентським органом Альянсу. До її функцій належить організація зв'язку НАТО з парламентами країн-членів Альянсу. Проте фінансово та адміністративно вона відокремлена від НАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що текст резолюції про визнання росії спонсором тероризму узгодили у Європарламенті.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті