Парламент Франції проголосував за підтримку угоди про гарантії безпеки для України 

Національні збори Франції (нижня палата парламенту) схвалили французьку стратегію підтримки України та підписану нещодавно угоду про гарантії безпеки. Про це пише Le Figaro, - повідомляє РБК-Україна.

Французькі депутати провели символічне голосування за заяву прем'єр-міністра Франції Габріеля Атталя про стратегію в допомозі нашій країні і гарантії безпеки.

Під час виступу Атталь зазначив, що Франція принципово не виключає жодних варіантів допомоги Україні.

"Ми не ставимо собі жодних обмежень перед обличчям Росії, яка їх не ставить. Утриматися - означає ухилитися від відповідальності", - підкреслив прем'єр.

Також глава уряду нагадав про угоду щодо гарантій безпеки для України, яку було підписано президентом Франції Еммануелем Макроном і президентом України Володимиром Зеленським. Він зазначив, що документ є "частиною колективного підходу" для допомоги нашій країні.

Потім у Національних зборах відбулися дебати і голосування за заяву Атталя. Після виступу прем'єр-міністра угоду про підтримку України підтримала більшість депутатів - 372 голоси "за" і 99 "проти".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті