Ознаками весни в Сєвєродонецьку є каналізація, щури й сміття – Стрюк

З приходом весняного потепління в окупованому Сєвєродонецьку погіршується санітарно-епідеміологічна ситуація. Про це повідомив голова Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі марафону "Єдині новини" 5 квітня.

"Досить складна санітарна ситуація в місті, оскільки й каналізаційний колектор не працює, і тривалий час не вивозилось сміття із міста, – сказав Стрюк. – Наразі населення потерпає від щурів, мишей. А з приходом весни й з підвищенням температури дасться взнаки й використання колектора, який не функціонував – я маю на увазі каналізаційного".

Він зазначив, що значна частина населення міста перебуває на межі виживання, після снігопаду окупанти досі не можуть відновити електропостачання навіть в тих кварталах, де воно було. Крім того, продуктів харчування в місті обмаль і купівельна спроможність жителів низька.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали при штурмі.

Раніше також повідомлялось, що на окупованій Луганщині стався колапс через снігопад.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті