Отримати соціальне житло можуть переселенці з Новопсковської громади Луганщині, заповнивши гугл-форму до 15 лютого

Переселенці з Новопсковської громади Луганської області можуть отримати соціальне житло, заповнивши гугл-форму до 15 лютого. Про це повідомила Новопсковська селищна військова адміністрація у Facebook.

"Новопсковська селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області має можливість надати кімнати для тимчасового проживання родинам, які того потребують", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що є два варіанти розміщення: Яблунівська громада Івано-Франківської області (кімната в новозбудованій будівлі сільської амбулаторії, загальні кухня й санвузол в будівлі) та місто Бородянка Київської області (модульне містечко, загальні кухня й санвузол на поверсі).

Зазначається, що житло надаватиметься в користування безоплатно, переселенці сплачуватимуть лише за спожиту електроенергію, газ, воду, інтернет. Приміщення в обох варіантах нові, з базовими меблями та сантехнікою. В зазначених населених пунктах є школа, дитсадок, магазини, аптеки, лікарні.

"Хто потребує поліпшення своїх умов проживання та готовий до переїзду – заповніть, будь ласка, цю форму до 15 лютого 2023 року", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини у Дніпрі можуть отримати постільну білизну, павербанки й ліхтарі.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті