Отримати соціальне житло можуть переселенці з Новопсковської громади Луганщині, заповнивши гугл-форму до 15 лютого

Переселенці з Новопсковської громади Луганської області можуть отримати соціальне житло, заповнивши гугл-форму до 15 лютого. Про це повідомила Новопсковська селищна військова адміністрація у Facebook.

"Новопсковська селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області має можливість надати кімнати для тимчасового проживання родинам, які того потребують", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що є два варіанти розміщення: Яблунівська громада Івано-Франківської області (кімната в новозбудованій будівлі сільської амбулаторії, загальні кухня й санвузол в будівлі) та місто Бородянка Київської області (модульне містечко, загальні кухня й санвузол на поверсі).

Зазначається, що житло надаватиметься в користування безоплатно, переселенці сплачуватимуть лише за спожиту електроенергію, газ, воду, інтернет. Приміщення в обох варіантах нові, з базовими меблями та сантехнікою. В зазначених населених пунктах є школа, дитсадок, магазини, аптеки, лікарні.

"Хто потребує поліпшення своїх умов проживання та готовий до переїзду – заповніть, будь ласка, цю форму до 15 лютого 2023 року", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини у Дніпрі можуть отримати постільну білизну, павербанки й ліхтарі.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті