Отримати соціальне житло можуть переселенці з Новопсковської громади Луганщині, заповнивши гугл-форму до 15 лютого

Переселенці з Новопсковської громади Луганської області можуть отримати соціальне житло, заповнивши гугл-форму до 15 лютого. Про це повідомила Новопсковська селищна військова адміністрація у Facebook.

"Новопсковська селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області має можливість надати кімнати для тимчасового проживання родинам, які того потребують", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що є два варіанти розміщення: Яблунівська громада Івано-Франківської області (кімната в новозбудованій будівлі сільської амбулаторії, загальні кухня й санвузол в будівлі) та місто Бородянка Київської області (модульне містечко, загальні кухня й санвузол на поверсі).

Зазначається, що житло надаватиметься в користування безоплатно, переселенці сплачуватимуть лише за спожиту електроенергію, газ, воду, інтернет. Приміщення в обох варіантах нові, з базовими меблями та сантехнікою. В зазначених населених пунктах є школа, дитсадок, магазини, аптеки, лікарні.

"Хто потребує поліпшення своїх умов проживання та готовий до переїзду – заповніть, будь ласка, цю форму до 15 лютого 2023 року", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини у Дніпрі можуть отримати постільну білизну, павербанки й ліхтарі.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті