Від пожеж до потопу. У москві залило аеропорт Шереметьєво (ВІДЕО)

У російському аеропорту Шереметьєво після помилкового спрацьовування пожежної сигналізації один із терміналів затопило потоком води. Про це повідомили росЗМІ та телеграм-канали 11 грудня.

"На видео видно, що термінал B затоплений водою від системи гасіння пожежі, що спрацювала", - йдеться в повідомленні.

Телеграм-канал Mash з посиланням на очевидців повідомляє, що в будівлі терміналу також частково обвалилася стеля. За інформацією каналу, люди ховалися від води у тунелі, що веде до паркінгу.

Як повідомлялося, днем раніше у Москві горіла історична садиба Пушкінського музею. Також відомо, що в Москві горів торговий центр "Мега Хімки". До цього в центрі Москви спалахнув торговий центр "Ялохівський пасаж".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті