Зеленський отримав sms про початок повномасштабного вторгнення о 5:17 24 лютого від голови Держприкордонслужби: що там було

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко відправив особисто Зеленському sms про початок повномасштабного російського вторгнення о 5:17 24 лютого 2022 року. Про це Дейнеко розповів в інтерв’ю "Українській правді", опублікованому 24 лютого 2023 року.

"Особисто Зеленському я відправив sms о 5-й годині 17 хвилин, що йде вторгнення", – сказав Дейнеко.

Він також процитував це повідомлення: "Доброго ранку, шановний пане президенте. Дозвольте доповісти. Це – повномасштабна військова агресія з боку Російської Федерації. Обстріляні ряд пунктів пропуску на кордоні з РФ, ведеться вогонь "Градами" з їх території. Над Чорнобильською зоною чутно проліт реактивної авіації. Також "Гради" б'ють з Криму. На даний момент 5 поранених. Мої підрозділи займають позиції". 

"Тобто я доповів, що це не провокація, що це дійсно повномасштабне вторгнення", – уточнив Дейнеко.

Він підкреслив, що вторгнення почалося о 3:40 на ділянці Луганського прикордонного загону, це Міловський район, населений пункт Зоринівка.

"Там диверсійно-розвідувальна група російських військ напала на прикордонний пост, зав'язався бій, – сказав голова ДПСУ. – Одразу ми мали першого загиблого воїна в цій повномасштабній агресії".

Раніше повідомлялось, що з нагоди річниці повномасштабного вторгнення Зеленський заявив: Українці обрали не білий прапор, а синьо-жовтий стяг.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті