Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджено спортсмена, "азовця" Нікіту Засядька, який 18-річним загинув на Луганщині

Пловця Нікіту Засядька, який у 18 років загинув на Луганщині, захищаючи Україну у складі 12-ої бригади спеціального призначення НГУ "Азов", нагородили орденом "За мужність" ІІІ. Про це повідомив Телеграм-канал Національного олімпійського комітету України та Національної олімпійської збірної України 30 травня.

"Указом Президента України Нікіту Засядька нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно)", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Нікіта народився в Харківській області. У 15 років отримав звання майстра спорту з плавання. У 17 років став кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби.

Ще до повноліття він намагався потрапити до територіальної оборони, але його не взяли через вік.

"Щойно Нікіті виповнилося 18 років, він добровільно доєднався до лав 12-ої бригади спеціального призначення НГУ "Азов". На передовій отримав позивний "Гордий", - пише НОК.

Старший солдат Нікіта Засядько загинув 30 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в районі села Діброва Луганської області. Захиснику було 18 років.

Раніше повідомлялось, що на війні загинув дворазовий чемпіон Європи з важкої атлетики, учасник Олімпіади-2016 з Луганщини Олександр Пєлєшенко.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті