На війні загинув дворазовий чемпіон Європи з важкої атлетики, учасник Олімпіади-2016 з Луганщини Олександр Пєлєшенко

Український важкоатлет з Луганської області, учасник Олімпійських ігор Олександр Пєлєшенко загинув на фронті 5 травня. Про це повідомили журналіст і блогер Богдан Амосов, а накож Національний олімпійський комітет та світові ЗМІ 6 травня. 

"На війні з росією загинув титулований український важкоатлет Олександр Пєлєшенко. Спортсмену було 30 років, він перебував на фронті з 2022 року", - написав Амосов у Телеграм.

"5 травня український спортсмен і учасник Олімпійських ігор Олександр Пєлєшенко загинув на фронті. Йому було 30 років. Пєлєшенко вступив до лав ЗСУ з перших днів російського вторгнення. Смерть важкоатлета підтвердили у Федерації важкої атлетики та в Національному олімпійському комітеті України", - пише BILD

Зазначається, що Пєлєшенко народився у місті Петрово-Красносілля Хрустальненської міської громади Ровеньківського району Луганської області, яке перебуває в окупації з 2014 року.

Важкоатлет був Заслуженим майстром спорту України, а також дворазовим чемпіоном Європи (2016, 2017) та учасником Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Пєлєшенко загинув під час виконання бойового завдання.

Раніше повідомлялось, що на війні загинув майстер спорту, багаторазовий чемпіон України Дмитро Губанов.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті