Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією в наступні 10-15 років"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що його країні доведеться переглянути відносини з росією через мінливу геополітичну обстановку. Про це він заявив на економічному форумі у Будапешті, повідомляє Бі-бі-сі.

Збереження відносин із росією – на користь Угорщини, особливо через її залежність від російських енергоносіїв, проте відносини Москви з Європою загалом постраждали від війни настільки, що можуть не відновитися, сказав Орбан.

"Тому у галузі зовнішньої та економічної політики Угорщини варто серйозно подумати над тим, які відносини ми хочемо вибудувати з Росією протягом наступних 10-15 років", - цитує Орбана агентство Bloomberg.

У повідомленні нагадується, що союзники з ЄС та НАТО послідовно критикують уряд Орбана за лояльність до росії. У січні Угорщина відмовилася брати участь у постачанні зброї ЗСУ, пояснивши це міркуваннями безпеки, а сам Орбан у вересні минулого року закликав до скасування санкцій проти росії.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що готується зустріч Орбана з президентом України Володимиром Зеленським, але ця інформація офіційно не підтверджувалася.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті