Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією в наступні 10-15 років"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що його країні доведеться переглянути відносини з росією через мінливу геополітичну обстановку. Про це він заявив на економічному форумі у Будапешті, повідомляє Бі-бі-сі.

Збереження відносин із росією – на користь Угорщини, особливо через її залежність від російських енергоносіїв, проте відносини Москви з Європою загалом постраждали від війни настільки, що можуть не відновитися, сказав Орбан.

"Тому у галузі зовнішньої та економічної політики Угорщини варто серйозно подумати над тим, які відносини ми хочемо вибудувати з Росією протягом наступних 10-15 років", - цитує Орбана агентство Bloomberg.

У повідомленні нагадується, що союзники з ЄС та НАТО послідовно критикують уряд Орбана за лояльність до росії. У січні Угорщина відмовилася брати участь у постачанні зброї ЗСУ, пояснивши це міркуваннями безпеки, а сам Орбан у вересні минулого року закликав до скасування санкцій проти росії.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що готується зустріч Орбана з президентом України Володимиром Зеленським, але ця інформація офіційно не підтверджувалася.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті