Орбан закликав подумати, "які відносини ми хочемо вибудувати з Росією в наступні 10-15 років"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що його країні доведеться переглянути відносини з росією через мінливу геополітичну обстановку. Про це він заявив на економічному форумі у Будапешті, повідомляє Бі-бі-сі.

Збереження відносин із росією – на користь Угорщини, особливо через її залежність від російських енергоносіїв, проте відносини Москви з Європою загалом постраждали від війни настільки, що можуть не відновитися, сказав Орбан.

"Тому у галузі зовнішньої та економічної політики Угорщини варто серйозно подумати над тим, які відносини ми хочемо вибудувати з Росією протягом наступних 10-15 років", - цитує Орбана агентство Bloomberg.

У повідомленні нагадується, що союзники з ЄС та НАТО послідовно критикують уряд Орбана за лояльність до росії. У січні Угорщина відмовилася брати участь у постачанні зброї ЗСУ, пояснивши це міркуваннями безпеки, а сам Орбан у вересні минулого року закликав до скасування санкцій проти росії.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що готується зустріч Орбана з президентом України Володимиром Зеленським, але ця інформація офіційно не підтверджувалася.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті