Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Генеральний штаб Збройних сил Польщі повідомив про зростання російських психологічних операцій, спрямованих на розпалювання антиукраїнських настроїв у країні. Про це йдеться в дописі польського військового відомства на платформі Х", - повідомляє "Польське радіо".
Зокрема Генштаб ЗС Польщі зазначає, що російські сили проводять операцію тиску проти України, які мають створити атмосферу страху і відчуття загроз, нібито «пов'язаної з перебуванням українців у Польщі».
«У Польщі підбурюють антиукраїнські настрої. Ці дії поділяються на кінетичні події, як от підпали українських автомобілів та інтенсивну наративну діяльність в Інтернеті», — наголошується у заяві Генштабу Збройних сил Польщі.
Генштаб також зазначає, що Росія намагається використовувати тему Волинської трагедії для маніпуляцій. Москва прагне створити враження, що «українці становлять для Польщі більшу загрозу, ніж сама Росія».
Як повідомлялося, міністр оборони Польщі завив, що антиукраїнські настрої суперечать стратегії національної безпеки.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту