Орбан вважає помилкою відкриття переговорів про вступ України до ЄС і "чинить цьому опір" - як і "ілюзіям війни й гендерній пропаганді"

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає помилкою відкриття переговорів про вступ України до Європейського Союзу, поки вона до цього "не готова". Про це Орбан заявив на з’їзді своєї партії "Фідес" 18 листопада, - пише угорське провладне видання "Magyar Hirlap".

За його словами, в Європейському союзу найближчими місяцями відбудуться "серйозні політичні баталії". Він каже, що варто виправити "помилкову обіцянку про початок перемовин щодо вступу України до ЄС", мовляв, "оскільки Україна зараз перебуває на відстані світлових років від Європейського Союзу".

Угорський прем’єр також наголосив, що Угорщина повинна змінювати ЄС, але без радикальних змін.

"Ми чинимо опір махінаціям брюссельських бюрократів, ми чинимо опір навалі мігрантів, ми чинимо опір гендерній пропаганді, ми чинимо опір ілюзіям війни, ми чинимо опір непідготовленому членству України в ЄС, ми чинимо опір "зеленим" ідеологіям, які все частіше демонструють ознаки комунізму і навіть якобінства", - сказав Орбан і зауважив, що не хоче, щоб "...Європа і Угорщина перетворилися на музей просто неба".

Орбан також заявив, що Угорщина повинна не виходити з Євросоюзу, а повинна змінювати його, бо без "радикальних змін", на думку Орбана, "ЄС просто розвалиться".

Раніше повідомлялось, що колишній очільник МЗС Литви Лінас Лінкявічюс відповів на критику прем'єр-міністра Угорщини у бік України та заявив, що Угорщина віддаляється від ЄС

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті