Орбан написав листа путіну, в якому зізнався, на чиєму боці Угорщина

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан написав вітального листа диктатору путіну на честь його "переобрання" на пост президента РФ. Про це заявив прессекретар прем'єра Берталан Хавасі, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Index.hu.

Як повідомляється, після оголошення офіційних "результатів виборів" у РФ Орбан вирішив надіслати лист, у якому привітав путіна з "переобранням" на посаду президента Російської Федерації.

У листі він висловив радість, що співпраця Угорщини та росії ґрунтується на взаємній повазі, що "дає змогу обговорювати важливі питання навіть у нинішній, дуже складній геополітичній ситуації".

"Угорщина стоїть на боці миру і країна переконана, що підтримання діалогу є основоположною умовою для якнайшвидшого встановлення миру", - йдеться в листі Орбана.

Хавасі додав, що Орбан висловив путіну бажання нарощувати співпрацю між країнами у сферах, не обмежених міжнародним правом.

Нагадаємо, у МЗС Угорщини "чесно" зізналися, що дуже хочуть співпрацювати з росією. 

Як повідомлялося, Словаччина й Угорщина не будуть долучатися до чеської ініціативи щодо снарядів для України. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті