Опозиція в Придністров'ї заявляє про підготовку звернення до Путіна з проханням прийняти ПМР до складу Росії

Опозиція в Придністров'ї заявляє про підготовку звернення до Путіна з проханням прийняти ПМР до складу Росії. Про це написав у соціальних мережах придністровський опозиціонер Геннадій Чорба, - повідомляє "ІНФОТАГ".

За його словами, на 28 лютого в Тирасполі заплановано з'їзд депутатів усіх рівнів, на якому буде ухвалено звернення. Чорба припускає, що на форумі буде "прохання громадян, які проживають на лівобережжі Дністра, до Росії ухвалити Придністров'я у складі Російської Федерації, і 29 лютого Путін... у терміновому порядку ухвалить рішення про задоволення запиту".

Опозиціонер вважає, що його побоювання підтверджує нещодавня заява міністра закордонних справ Росії Лаврова про те, що Москва не залишить у біді своїх громадян, які проживають у Придністров'ї.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті