ООН передала для України автобуси, завдяки яким вакцинувати українців стане простіше

Вакцинувати українців стане простіше завдяки автобусам, які передала для України ООН. Про це повідомив сайт "Новини ООН" 15 листопада.

"Країновий офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського союзу безоплатно передав Міністерству охорони здоров'я України 59 автобусів на підтримку заходів з вакцинації населення в умовах війни, – сказано у повідомленні. – Автобуси будуть використовуватися для доставки мобільних виїзних бригад до всіх регіонів, контрольовані Урядом України, з метою проведення вакцинації проти інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, кору та дифтерії".

Уточнюється, що особлива увага при цьому приділятиметься внутрішньо переміщеним особам та вразливим групам населення, включаючи осіб старшого віку та людей з хронічними порушеннями здоров'я, а також мешканців віддалених та важкодоступних районів.

Раніше повідомлялося, що в ООН запросили 5,6 мільярда доларів на гуманітарну допомогу українцям.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті