ООН передала для України автобуси, завдяки яким вакцинувати українців стане простіше

Вакцинувати українців стане простіше завдяки автобусам, які передала для України ООН. Про це повідомив сайт "Новини ООН" 15 листопада.

"Країновий офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського союзу безоплатно передав Міністерству охорони здоров'я України 59 автобусів на підтримку заходів з вакцинації населення в умовах війни, – сказано у повідомленні. – Автобуси будуть використовуватися для доставки мобільних виїзних бригад до всіх регіонів, контрольовані Урядом України, з метою проведення вакцинації проти інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, кору та дифтерії".

Уточнюється, що особлива увага при цьому приділятиметься внутрішньо переміщеним особам та вразливим групам населення, включаючи осіб старшого віку та людей з хронічними порушеннями здоров'я, а також мешканців віддалених та важкодоступних районів.

Раніше повідомлялося, що в ООН запросили 5,6 мільярда доларів на гуманітарну допомогу українцям.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті