ООН передала для України автобуси, завдяки яким вакцинувати українців стане простіше

Вакцинувати українців стане простіше завдяки автобусам, які передала для України ООН. Про це повідомив сайт "Новини ООН" 15 листопада.

"Країновий офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського союзу безоплатно передав Міністерству охорони здоров'я України 59 автобусів на підтримку заходів з вакцинації населення в умовах війни, – сказано у повідомленні. – Автобуси будуть використовуватися для доставки мобільних виїзних бригад до всіх регіонів, контрольовані Урядом України, з метою проведення вакцинації проти інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, кору та дифтерії".

Уточнюється, що особлива увага при цьому приділятиметься внутрішньо переміщеним особам та вразливим групам населення, включаючи осіб старшого віку та людей з хронічними порушеннями здоров'я, а також мешканців віддалених та важкодоступних районів.

Раніше повідомлялося, що в ООН запросили 5,6 мільярда доларів на гуманітарну допомогу українцям.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті