ООН опублікувала доповідь із доказами військових злочинів російських солдатів

ООН опублікувала доповідь, в якій надала докази військових злочинів, скоєних російськими солдатами. Про це повідомляє Телеграм-канал BILD російською.

За даними слідчої комісії Ради ООН з прав людини, російські солдати скоїли численні військові злочини у війні в Україні. До них відносяться навмисні вбивства, напади на мирних жителів, незаконні затримання, зґвалтування та насильницька депортація дітей, йдеться у доповіді, опублікованій 16 березня у Женеві.

Згідно з доповіддю, російські атаки на енергетичну інфраструктуру України та застосування тортур можуть бути розцінені як злочини проти людяності.

"Багато з навмисних вбивств, незаконних затримань, зґвалтувань та актів сексуального насильства було скоєно в рамках обшуків будинків, спрямованих на пошук прихильників ЗСУ або пошук зброї", - наголошується в повідомленні. Довільно заарештовані люди часто утримувалися російськими збройними силами в переповнених камерах за несприятливих обставин.

«В одному випадку десять людей похилого віку загинули внаслідок нелюдських умов у підвалі школи, а решта затриманих, у тому числі діти, перебувала в одній кімнаті з тілами загиблих», — йдеться в повідомленні. У разі згвалтування членів сім'ї, зокрема дітей, змушували спостерігати за злочином.

Збройні сили України також були піддані критиці в деяких випадках: невиборчі напади та два випадки тортур російських військовополонених є військовими злочинами, заявила комісія.

Як повідомлялося, у Кремлі вдають, що не розуміють причин негативного ставлення до РФ як країни-агресора. Бажають поговорити про це в ООН.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті