ООН опублікувала доповідь із доказами військових злочинів російських солдатів

ООН опублікувала доповідь, в якій надала докази військових злочинів, скоєних російськими солдатами. Про це повідомляє Телеграм-канал BILD російською.

За даними слідчої комісії Ради ООН з прав людини, російські солдати скоїли численні військові злочини у війні в Україні. До них відносяться навмисні вбивства, напади на мирних жителів, незаконні затримання, зґвалтування та насильницька депортація дітей, йдеться у доповіді, опублікованій 16 березня у Женеві.

Згідно з доповіддю, російські атаки на енергетичну інфраструктуру України та застосування тортур можуть бути розцінені як злочини проти людяності.

"Багато з навмисних вбивств, незаконних затримань, зґвалтувань та актів сексуального насильства було скоєно в рамках обшуків будинків, спрямованих на пошук прихильників ЗСУ або пошук зброї", - наголошується в повідомленні. Довільно заарештовані люди часто утримувалися російськими збройними силами в переповнених камерах за несприятливих обставин.

«В одному випадку десять людей похилого віку загинули внаслідок нелюдських умов у підвалі школи, а решта затриманих, у тому числі діти, перебувала в одній кімнаті з тілами загиблих», — йдеться в повідомленні. У разі згвалтування членів сім'ї, зокрема дітей, змушували спостерігати за злочином.

Збройні сили України також були піддані критиці в деяких випадках: невиборчі напади та два випадки тортур російських військовополонених є військовими злочинами, заявила комісія.

Як повідомлялося, у Кремлі вдають, що не розуміють причин негативного ставлення до РФ як країни-агресора. Бажають поговорити про це в ООН.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті