ООН очікує погіршення гуманітарної ситуації в Україні та збирає кошти для підтримки на 2024 рік

Організація Обʼєднаних Націй розпочала ініціативу зі збору 46 млрд доларів на 2024 рік для гуманітарної допомоги людям, які постраждали від війни, зокрема в Україні та Ізраїлі. Про це 11 грудня повідомив "Reuters", - передає "Зе Бабель".

Управління ООН з координації гуманітарних питань зазначає, що майже 300 мільйонів людей потребуватимуть гуманітарної допомоги наступного року через збройні конфлікти, кліматичні зміни й економічні фактори.

"Я думаю, що Близький Схід в цілому, Газа і Західний берег, ймовірно, будуть зоною найбільшої потреби. Але Україна переживає відчайдушні часи та війну, яка відновиться повним розпалом наступного року. Цьому буде потрібно багато уваги", - сказав голова Управління Мартін Гріффітс.

Водночас в останньому звіті ООН відзначено погіршення гуманітарної ситуації в Україні, що є наслідком триваючої російської війни. У документі наголошується на зростаючих викликах, зокрема на щоденних атаках на ключові об’єкти цивільної інфраструктури, що призводять до жертв серед мирного населення.

Як зазначається, гуманітарна система зіткнулася з фінансовою кризою, оскільки минулого року ООН отримала трохи більше третини з 57 млрд доларів, необхідних для надання допомоги. В організації описали це як "найгіршу нестачу фінансування за останні роки".

Як повідомлялося, ООН узимку надасть допомогу 900 000 цивільних українців.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті