ООН узимку надасть допомогу 900 000 цивільних українців

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців цієї зими надасть допомогу 900 тис. цивільних українців. Про це ООН повідомило у соцмережі Х.

«Україна. З настанням другої зими після повномасштабного російського вторгнення УВКБ ООН у справах біженців продовжує надавати підтримку цивільному населенню, що постраждало від війни. Цієї зими допомогу буде надано близько 900 000 осіб», - зазначається у дописі.

Як повідомлялося, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун заявила, що ООН працює над п’ятирічною програмою допомоги Україні, в якій планується перейти від гуманітарної підтримки деяких регіонів до допомоги у відновленні.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті