ООН узимку надасть допомогу 900 000 цивільних українців

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців цієї зими надасть допомогу 900 тис. цивільних українців. Про це ООН повідомило у соцмережі Х.

«Україна. З настанням другої зими після повномасштабного російського вторгнення УВКБ ООН у справах біженців продовжує надавати підтримку цивільному населенню, що постраждало від війни. Цієї зими допомогу буде надано близько 900 000 осіб», - зазначається у дописі.

Як повідомлялося, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун заявила, що ООН працює над п’ятирічною програмою допомоги Україні, в якій планується перейти від гуманітарної підтримки деяких регіонів до допомоги у відновленні.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті