ООН доставила гуманітарну допомогу до міста Сіверськ на Донеччині

ООН доправила гуманітарну допомогу до прифронтового міста Сіверськ Донецької області 14 березня. Про це повідомив речник ООН Стефан Дюжаррик, пише сайт "Новини ООН".

"Ми разом із нашими гуманітарними партнерами продовжуємо доставляти життєво важливу допомогу людям у районах, що знаходяться поблизу лінії фронту. Сьогодні міжвідомча колона з трьох вантажівок прибула до Сіверська", – сказав Дюжаррик.

Він підкреслив, що у місті залишилося близько 1500 осіб із 13500, які жили там до війни.

Раніше повідомлялося, що рашисти вбили одного жителя Донеччини за добу, 16 цивільних зазнали поранень.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті