ООН доставила гуманітарну допомогу до міста Сіверськ на Донеччині

ООН доправила гуманітарну допомогу до прифронтового міста Сіверськ Донецької області 14 березня. Про це повідомив речник ООН Стефан Дюжаррик, пише сайт "Новини ООН".

"Ми разом із нашими гуманітарними партнерами продовжуємо доставляти життєво важливу допомогу людям у районах, що знаходяться поблизу лінії фронту. Сьогодні міжвідомча колона з трьох вантажівок прибула до Сіверська", – сказав Дюжаррик.

Він підкреслив, що у місті залишилося близько 1500 осіб із 13500, які жили там до війни.

Раніше повідомлялося, що рашисти вбили одного жителя Донеччини за добу, 16 цивільних зазнали поранень.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті