"Они его били-били и потом застрелили". Дружина окупанта розповідає, як солдата-бурята вбили власні офіцери-рашисти (АУДІО)

Дружина російського окупанта простить того знайти будь-які можливості, щоб повернутися з війни додому, в тому числі радить звернутися до матері, у якої зв’язки в лікарнях, з метою отримати довідку про непридатність до служби. Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлінням розвідки Міноборони України.

"Его привезли, – приводить жінка в якості аргумента історію солдата-бурята, якого забили власні офіцери. – Она (мати. – "ОстроВ") хотела его помыть, в другой гроб переложить. А он был весь забинтованный… Прошел месяц, и пришел его друг из армии, у него контракт закончился. Он тоже "там" был. Пришел к матери и сказал, что его убили свои два офицера. И что он был весь побитый. Говорит, у меня контракт закончился, я пойду главным свидетелем. Они сейчас эксгумацию хотят сделать, независимую экспертизу. Они его били-били и потом убили, застрелили. Я говорю, п*** ё***... Думают, война все спишет".Раніше було опубліковане перехоплення, яке свідчить, що окупанти підробляють підписи під контрактами тих, хто пише рапорти на звільнення, щоб залишити їх воювати

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті