Оновлення даних у ТЦК: Веніславський заявив, що продовжень 60-денного терміну не буде

Продовжень термінів оновлення даних у ТЦК не буде, військовозобов'язані мають зробити це протягом 60 днів, все решта - політичний піар-хід. Про це заявив член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський у коментарі LIGA.net 28 травня, коментуючи заяву народного депутата Володимира Ар'єва про те, що у Верховній Раді хочуть зареєстровати законопроєкт, за яким термін оновлення даних військовозобов'язаних збільшать до 150 днів.

"На даний момент немає підстав вважати, що передбачені законом шляхи оновлення даних не дозволять це зробити", — сказав Веніславський.

Він також додав, що заяви про продовження терміну - це "політичний піар-хід". 

Раніше у Мінцифри розповіли, як військовозобов’язаним оновити облікові дані у ЦНАП.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті