У Мнцифри розповіли, як військовозобов’язаним оновити облікові дані у ЦНАП

У Мінцифри розробили електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК. Про це Мінцифри повідомляє у Телеграм 18 травня. 

Як зазначається, відсьогодні військовозобов’язані українці віком 18–60 років зможуть оновити облікові дані у ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК. 

Також у Мінцифри розповіли, яким чином можна оновити дані у ЦНАП, і що для цього потрібно.  

"Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу 👉🏻 надає актуальні дані про себе та підтверджує їх 👉🏻 адміністратор вносить дані в електронну систему 👉🏻 інформація автоматично підтягується в Оберіг 👉🏻 заявник отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних. 

Навіть якщо ви не маєте військового квитка, багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК, зробіть це в ЦНАПі. Так ви виконаєте норму закону та убезпечите себе від штрафу.

Навчили працювати з електронною платформою 8 300+ адміністраторів ЦНАПів: провели онлайн-тренінги, надали інструкції та відеогайди. Від сьогодні адміністратори поступово отримують доступ до електронного функціоналу.

Тож чекаємо від сьогодні в ЦНАПі, найближчий знаходьте на мапі", - зазначили у Мінцифри. 

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони України повідомило про алгоритм, як всім військовозобов’язаним оновити свої дані.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті