"Це важливо зробити до 16 липня". Міноборони України повідомило, як всім військовозобов’язаним оновити свої дані

Міністерство оборони України у своєму Телеграм-каналі 18 травня повідомило про алгоритм, як всім військовозобов’язаним оновити свої дані.

"Відсьогодні вступає в силу закон про мобілізацію. Це означає, що всім військовозобов’язаним, призовникам та резервістам віком від 18 до 60 років необхідно оновити свої дані. А саме - мобільний телефон, фактичну адресу проживання та email (за наявності)",  - повідомляє Міноборони. 

Військове відомство роз'яснює, як це зробити:

1. Через застосунок Резерв+ у декілька кліків без черг. 

Завантажити застосунок: IOS - ТУТ. Android - ТУТ

2. У ЦНАПі 

3. У ТЦК та СП

"Це важливо зробити до 16 липня! У разі виникнення питань щодо роботи застосунку, будь ласка, звертайтеся в службу підтримки Резерв+: www.viber.com/reserveplusbot  або t.me/ReservePlusBot", - зазначає Міноборони і додає інфографіку, як пройти процес оновлення даних через застосунок Резерв+.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті