Онопрієнко здобула для Україні перше за 18 років індивідуальне золото ЧЄ з художньої гімнастики

Українка Вікторія Онопрієнко стала чемпіонкою Європи з художньої гімнастики у вправах з обручем Про це повідомив Національний олімпійський комітет у Телеграм 21 травня.

"На найвищу сходинку п'єдесталу пошани чемпіонату Європи з художньої гімнастики у Баку зійшла наша грація Вікторія Онопрієнко, здобувши таким чином першу у кар'єрі особисту нагороду першості континенту, й одразу найвищого ґатунку! 19-річній киянці не було рівних у вправах з обручем, де за свій виступ під «Кармен» вона отримала переможні 33,250, випередивши на 0,65 бала срібну призерку Аді Асю Кац з Ізраїлю", - йдеться у повідомленні.

Золото, яке виборола Вікторія у столиці Азербайджану, стало для України першою медаллю найвищого гатунку в індивідуальних вправах на чемпіонаті Європи за останні 18 років. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті