Олігархів порахують після війни: Кабмін відклав запуск Реєстру

Кабінет міністрів відклав запуск Реєстру осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів), до завершення війни. Відповідні зміни внесли урядовою постановою, - пише Lb.ua.

Згідно з нею, реєстр має запрацювати через три місяці з дня припинення або скасування воєнного стану. Відповідальним виконавцем реєстру замість Ради національної безпеки і оборони призначили Мінʼюст.

Раніше реєстр збиралися створити через три місяці з дня публікації висновків Венеційської комісії щодо закону про олігархів. 

У липні 2022 секретар РНБО Олексій Данілов говорив, що реєстр олігархів готовий, але влада не може офіційно визнати когось олігархом, бо тривав збір даних. Він також сказав, що під ознаки закону про олігархів підпадають 86 осіб, але не озвучив, хто саме. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті