Окупована Тошківка на Луганщині: на "зрізі" будинку – унітаз і бойлер. І напис "Люди" на гаражі

В окупованому рашистами селищі Тошківка Горської міської громади на Луганщині мржеа знімати фільми жахів: на "зрізах" зруйнованих будинків дивом тримаються меблі й сантехніка, іржавіють скелети автомобілів, а на покинутих гаражах можна прочитати написи "Живуть люди". Відповідні фото, зроблені 13 лютого, розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 25 лютого.

"Тошківка, фото від 13 лютого 2023 року", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що населений пункт був окупований рашистами 21 червня 2022 року.

Раніше були опубліковані фото, які демонструють один із найкращих ресторанів Сєвєродонецька до та після "відвідування" окупантами.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті