Окупаційна "влада" Запорізької області визнала, що забирає квартири місцевих жителів та віддає їх "силовикам"

Гауляйтер Запорізької області Євген Балицький визнав, що російські окупанти грабують жителів тимчасово захоплених територій.

Він заявив, що заявляє, що квартири і майно українців привласнюють собі російські військові і співробітники окупаційних адміністрацій, якщо господарі відсутні три місяці.

"Історія нас розсудить, правильно ми чинимо чи ні. Ми не церемонимося і забираємо занедбані будинки та квартири і передаємо їх силовикам", - сказав Балицький.

Як повідомлялося раніше, росіяни на тимчасово окупованих територіях Запорізької області змушують власників вогнепальної зброї ставати на облік у підрозділи військ нацгвардії РФ. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті