У Запорізькій області окупанти змушують стати на облік власників вогнепальної зброї

Росіяни на тимчасово окупованих територіях Запорізької області змушують власників вогнепальної зброї ставати на облік до підрозділів військ нацгвардії РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС). 

"На тимчасово окупованих територіях Запорізької області гауляйтери та командування російських окупаційних військ запроваджують приховані заходи з виявлення будь-яких осередків спротиву російській окупації", - йдеться у повідомленні. 

Вказано, що мешканців, які мають вогнепальну зброю, зобов'язують терміново ставати на облік до підрозділів "Управління федеральної служби військ національної гвардії РФ по Запорізькій області". Це окупанти пояснюють запровадженням так званої ліцензійно-дозвільної системи контролю за вогнепальною зброєю та боєприпасами. 

У Нацспротиві зазначають, що власників зброї почали змушувати ставати на облік після оприлюднення результатів соціологічних опитувань на ТОТ: вони показали, що у мешканців в окупації зберігається високий рівень проукраїнських настроїв.

Як повідомлялося, росіяни примушують студентів-медиків на окупованій території допомагати у шпиталях. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті