Окупанти зобов'язують усіх педагогів "нових регіонів" пройти курси кваліфікації до кінця 2025 року від "Единой России"

Усіх педагогів окупованих регіонів України російська влада зобов'язує пройти до кінця 2025 року курси кваліфікації, організовані партією "Единая Россия". Про це йдеться в паспорті "народної програми" партії, пишуть окупаційні ЗМІ 12 липня.

"Кількість педагогів, які не пройшли курсів підвищення кваліфікації, що здійснюють діяльність на території Луганської, Донецької народних республіках, Херсонської та Запорізької областей та інших звільнених територіях – 0", – зазначено в плані до 31 грудня 2025 року.

Уточнюється, що партія ставить своїм завданням "організувати підвищення кваліфікації педагогів на базі російських вишів у Луганській,

Донецькій народних республіках, Херсонській і Запорізькій областях та інших звільнених територіях", а також "розробити додаткові професійні програми для викладачів шкіл і вихователів дитячих садків".

Раніше повідомлялося, що СБУ вийшла на зв'язок із колаборантами, які крадуть українських дітей в окупованій Луганській області.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті