Окупанти знову почали задіювати для ударів авіацію - Тарнавський

Окупанти зменшили кількість штурмових дій та знову почали задіювати для ударів авіацію. Про це повідомив командувач ОСУВ Таврія бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 10 грудня.

"Загалом, на таврійському напрямку ворог завдав 6 авіаударів, провів 33 бойових зіткнення та здійснив 512 артобстрілів", - зазначив Тарнавський.

Також командувач повідомив, що українські захисники знищили 3 російських БМД-4 та 2 склади ПММ, а загальні втрати ворога в операційній зоні ОСУВ Таврія склали 337 осіб.

"Знищено 9 одиниць військової техніки. Зокрема, 5 ББМ та 1 артсистема. Також було знищено склад боєприпасів та 2 склади з пально-мастильними матеріалами. Ще 5 одиниць техніки ворога пошкоджено", - зазначив бригадний генерал.

Як повідомлялось раніше, Сили оборони за добу ліквідували 700 загарбників.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті