Сили оборони за добу ліквідували 700 загарбників

Сили оборони України за минулу добу знищили 700 окупантів, збільшивши таким чином загальні втрати у живій силі країни-агресора до 338 820 осіб. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 10 грудня.

Також українські захисники за минулу добу спалили 4 танки, 10 бойових броньованих машин, 6 артилерійських систем, 1 крилату ракету, 25 одиниць автомобільної техніки та цистерн з ПММ, та 3 одиниці спеціальної техніки.

Як повідомлялось раніше, в окупованій Макіївці на Донеччині сильна пожежа, попередньо - є влучання у нафтобазу.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті