Окупанти знову почали задіювати для ударів авіацію - Тарнавський

Окупанти зменшили кількість штурмових дій та знову почали задіювати для ударів авіацію. Про це повідомив командувач ОСУВ Таврія бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 10 грудня.

"Загалом, на таврійському напрямку ворог завдав 6 авіаударів, провів 33 бойових зіткнення та здійснив 512 артобстрілів", - зазначив Тарнавський.

Також командувач повідомив, що українські захисники знищили 3 російських БМД-4 та 2 склади ПММ, а загальні втрати ворога в операційній зоні ОСУВ Таврія склали 337 осіб.

"Знищено 9 одиниць військової техніки. Зокрема, 5 ББМ та 1 артсистема. Також було знищено склад боєприпасів та 2 склади з пально-мастильними матеріалами. Ще 5 одиниць техніки ворога пошкоджено", - зазначив бригадний генерал.

Як повідомлялось раніше, Сили оборони за добу ліквідували 700 загарбників.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті