Окупанти зносять будинок у Маріуполі, де загинули близько 200 людей - Андрющенко

Росіяни у тимчасово окупованому Маріуполі зносять будинок на проспекті Миру, в якому під час атак та обстрілів рашистів загинуло близько 200 людей Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

"Найбільший відомий могильник Маріуполя. Проспект Миру 129. Саме тут було знайдено близько 200 тіл загиблих. Знесення та забуття як мета. Росіяни намагаються зруйнувати все. Історію. Нову історію. Пам’ять. Не вийде", - написав Андрющенко. 

Як повідомлялося раніше, окупанти в Маріуполі отримали наказ прискорити знесення будинків. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті