Окупанти змушують чоловіків ставати на облік у військкомати - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни змушують чоловіків ставати на облік у військкомати: тим, хто відмовляється, погрожують штрафами. Про це інформує Центр національного спротиву (ЦНС). 

"На ТОТ Запорізької та Херсонської областей окупанти вимагають у чоловічого населення стати на облік до створених "військкоматів" й погрожують штрафами до 30 тис. рублів за невиконання вимог", - йдеться у повідомленні. 

У військкоматах чоловікам вручають повістки для мобілізації або, в залежності від досвіду, агітують укласти контракт. 

У Нацспротиві закликали ігнорувати мобілізацію ворога та повідомляти про тих, хто причетний до залучення українців до російської армії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія проведе осінній призов на військову службу на всіх окупованих територіях України. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті