Росія проведе осінній призов на військову службу на всіх окупованих територіях України

Призов на військову службу пройде з 1 жовтня у всіх суб'єктах РФ, а також у "ДНР", "ЛНР", Херсонській та Запорізькій областях. Про це повідомляє Міноборони РФ.

"Призов на військову службу пройде з 1 жовтня у всіх суб'єктах РФ, у тому числі в нових регіонах", - йдеться у повідомленні.

Термін військової служби в рамках осіннього призову становитиме 12 місяців.

Міноборони обіцяє, що призовників не надсилатимуть для участі у "спецоперації" та до пунктів дислокації в "нових регіонах".

У відомстві в черговий раз запевнили, що планів проведення додаткових мобілізаційних заходів у Генштабу немає.

Як повідомлялося раніше, російські загарбники посилюють мобілізаційні заходи на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті