Окупанти змушують чоловіків ставати на облік у військкомати - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни змушують чоловіків ставати на облік у військкомати: тим, хто відмовляється, погрожують штрафами. Про це інформує Центр національного спротиву (ЦНС). 

"На ТОТ Запорізької та Херсонської областей окупанти вимагають у чоловічого населення стати на облік до створених "військкоматів" й погрожують штрафами до 30 тис. рублів за невиконання вимог", - йдеться у повідомленні. 

У військкоматах чоловікам вручають повістки для мобілізації або, в залежності від досвіду, агітують укласти контракт. 

У Нацспротиві закликали ігнорувати мобілізацію ворога та повідомляти про тих, хто причетний до залучення українців до російської армії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія проведе осінній призов на військову службу на всіх окупованих територіях України. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті