Окупанти збираються стягувати з України збитки від "водної блокади" Криму

Так званий Арбітражний суд Криму 31 липня проведе перше слухання у справі про стягнення з України збитків від "водної блокади" півострова. Про це повідомив так званий "голова кримського парламенту" Володимир Константинов.

"Перше слухання у справі про організацію Україною водної блокади Криму відбудеться 31 липня в Арбітражному суді. На ньому планується розглянути питання залучення до участі у процесі як третіх осіб, зокрема Державної ради Республіки Крим. Потім, попередньо у вересні, справу планується розглянути по суті", - повідомив окупант.

За його словами, юристи зараз готують типову позовну заяву для юридичних осіб, які начебто зазнали збитків внаслідок "водної блокади".

Зазначається, що "Арбітражний суд Криму" зареєстрував позов про стягнення з України збитків від "водної блокади" півострова на початку липня. Збитки оцінені в 152,2 млрд рублів.

Як повідомлялося раніше, постачання Криму водою після підриву Каховської ГЕС вдасться відновити тільки до літа наступного року.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті