Окупанти заявили про десяток пропозицій від "інвесторів" для шахт у "ДНР"

Інтерес до шахт на окупованій частині Донеччини виявили нібито понад десяток "інвесторів". Про це 24 березня пишуть місцеві пропагандисти.

"Понад десять пропозицій про довгострокову оренду вугледобувних підприємств республіки надійшло від інвесторів", - наводиться повідомлення так званого "міністерства вугілля та енергетики ДНР".

Зазначається, що окупанти взялися за "проєкт концепції реформи вугільної галузі ДНР", відповідно до якого планують "передати низку шахт із довгостроковою перспективою в оренду інвесторам".

"Інтерес до наших шахт є. Сьогодні можна говорити про те, що вже є понад 10 пропозицій від різних компаній", - цитується місцеве "мінугля" з уточненням, що пропозиції надходять від інвесторів "як із самої ДНР, так і з інших регіонів російської федерації".

Також наведено статистику - на сьогодні в "ДНР" налічується 14 "державних" шахт, 60 приватних, а також 133 артілі - малих вугледобувних підприємств.

Нагадаємо, що на початок 2014 року шахтний фонд Донецької області складався з 99 об'єктів, з яких 52 підприємства мали державну форму власності. За даними за 2013 рік, за даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, видобуток коксівного вугілля становив близько 23,6 млн тонн, енергетичного - 59,094 млн тонн. При цьому шахти Донецької області за 2013 рік забезпечили видобуток 37,452 млн тонн вугілля, Луганської - 26,29 млн тонн.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті