Окупанти заявляють про обстріл Макіївки та поранення двох місцевих жителів

Двоє мирних жителів постраждали внаслідок обстрілу заходу Макіївки. Про це повідомили у так званому "СЦКК".

Постраждалі – двоє чоловіків 1952 та 1953 років народження. Це сталося на вулиці Солідарності у Червоногвардійському районі міста. Ушкодження також отримав багатоквартирний житловий будинок.

Крім того, за даними так званого "СЦКК", в Донецьку пошкоджено два приватні будинки по вулицях Южина та Ключовій у Куйбишевському районі.

В цілому, за словами окупантів, минулої доби у "ДНР" одна людина загинула та дев'ять отримали поранення.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти 3 вересня вбили двох жителів Донеччини, ще 2 людини протягом минулої доби були поранені.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті