Росіяни вбили двох мирних жителів Донеччини - Кириленко

Російські окупанти 3 вересня вбили двох жителів Донеччини, ще 2 людини протягом минулої доби були поранені. Про це у Телеграм повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.  

"За 3 вересня росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у Вугледарі. Ще 2 людини в області за добу дістали поранення. Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі", - зазначив Кириленко. 

Як повідомлялося, мешканець селища Мирне Слов’янської громади на Донеччині загинув внаслідок рашистського обстрілу 1 вересня.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
11.06.2026
15:00

«Не зрозуміло, що робити, і де зараз спокійніше». Луганський щоденник

А загалом у повітрі висить тривога. За два дні три подруги мені написали про зміну маршрутів відпустки. Одна відмовляється від Криму – небезпечно, хоча путівка замовлена ​​та виїжджати наприкінці місяця. Друга купила квитки, але після обстрілу...
Країна
10.06.2026
15:00

Житлові ваучери для ВПО: перші квартири вже купують, але грошей на всіх не вистачає

Понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заявки на отримання житлових ваучерів, однак коштів наразі вистачило лише трохи більше ніж для трьох тисяч родин.
Світ
09.06.2026
16:08

«Переговори з кривавим клоуном не мають сенсу». Російські ЗМІ про Україну

"І саме в цей момент, коли, згідно з очікуваннями Заходу, російське керівництво має в паніці бігати по кабінетах, а населення в розгубленості чухати собі скальп, лунають заклики європейців до переговорів і публікується відкритий лист Зеленського, де...
Всі статті