Росіяни вбили двох мирних жителів Донеччини - Кириленко

Російські окупанти 3 вересня вбили двох жителів Донеччини, ще 2 людини протягом минулої доби були поранені. Про це у Телеграм повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.  

"За 3 вересня росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у Вугледарі. Ще 2 людини в області за добу дістали поранення. Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі", - зазначив Кириленко. 

Як повідомлялося, мешканець селища Мирне Слов’янської громади на Донеччині загинув внаслідок рашистського обстрілу 1 вересня.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті