Окупанти засудили на 17 років колонії за "теракт і держзраду" чергового луганчанина

За "теракт і держзраду" на 17 років колонії засудили чергового жителя окупованого Луганська. Про це з посиланням на так званий "верховний суд ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 16 вересня. 

"За результатами судового розгляду ухвалено обвинувальний вирок, яким громадянина М. визнано винним і призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 17 років зі штрафом 13 тисяч рублів із відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що 56-річного чоловіка звинуватили в "теракті", "державній зраді" і "співпраці з СБУ".

Раніше повідомлялося, що в "ДНР" до 26 років засудили ще одного українського захисника з "Азова".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті