У "ДНР" до 26 років засудили ще одного українського захисника з "Азова"

У квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" засудив до 26 років в'язниці українського військового з батальйону "Азов" Руслана Колодяжного. Про це 15 вересня пишуть пропагандистські ЗМІ "республіки".

Українського захисника звинуватили в тому, що навесні 2022 року, перебуваючи на бойовій позиції в Маріуполі, він нібито розстріляв двох чоловіків.

Окупанти призначили Руслану Колодяжному 26 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

Як повідомлялося, так званий "верховний суд ДНР" виніс вирок до 29 років позбавленні волі у колонії суворого режиму українському військовому Сергію Макєєву. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті