У "ДНР" до 26 років засудили ще одного українського захисника з "Азова"

У квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" засудив до 26 років в'язниці українського військового з батальйону "Азов" Руслана Колодяжного. Про це 15 вересня пишуть пропагандистські ЗМІ "республіки".

Українського захисника звинуватили в тому, що навесні 2022 року, перебуваючи на бойовій позиції в Маріуполі, він нібито розстріляв двох чоловіків.

Окупанти призначили Руслану Колодяжному 26 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

Як повідомлялося, так званий "верховний суд ДНР" виніс вирок до 29 років позбавленні волі у колонії суворого режиму українському військовому Сергію Макєєву. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті