Окупанти засудили на 17 років колонії за "теракт і держзраду" чергового луганчанина

За "теракт і держзраду" на 17 років колонії засудили чергового жителя окупованого Луганська. Про це з посиланням на так званий "верховний суд ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 16 вересня. 

"За результатами судового розгляду ухвалено обвинувальний вирок, яким громадянина М. визнано винним і призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 17 років зі штрафом 13 тисяч рублів із відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що 56-річного чоловіка звинуватили в "теракті", "державній зраді" і "співпраці з СБУ".

Раніше повідомлялося, що в "ДНР" до 26 років засудили ще одного українського захисника з "Азова".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті