Окупанти закривають виїзд з Бердянська з 1 березня – ЦНС

Рашисти закривають виїзд з окупованого Бердянська з 1 березня. Про це повідомив "Центр національного спротиву" (ЦНС) 19 лютого.

"З 1 березня набувають чинності нові правила окупаційної влади у Бердянську, які фактично закривають виїзд з міста", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що ворог не контролює ситуацію в місті, саме тому вводить нові обмеження. Так, намагаючись припинити партизанську діяльність, окупанти змушують оформлювати перепустки для пересування за межі міста.

"Фактично це означає заборону для виїзду всім, кого росіяни вважають не лояльними, – сказано в повідомленні. – Таким чином, москва продовжує перетворювати тимчасово окуповані території на в’язницю просто неба".

Раніше повідомлялось, що в окупованому Бердянську спалахнула пожежа на базі відпочинку, яку рашисти перетворили на шпиталь.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті